O Kongresie

Tegoroczny Kongres to już 12 spotkanie integracyjne wszystkich kierowników projektów w Polskce i najważniejsze wydarzenie w kalendarzach kadry manadżerskiej. PMI Poland Chapter jako czołowa organizacja na świecie promująca dziedzinę zarządzania projektami, platformę międzynarodową platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Głównym celem tegorocznego Kongresu (27-29 listopada) jest integracja oraz inspiracja uczestników najnowszymi trendami oraz nowościami w świecie nieustannie rozwijających się stylów pracy, przywództwa i organizacji projektów. Zapraszamy.

Największa konferencja zarządzania projektami w Polsce

Nieprzerwanie od 12 lat promujemy dobre praktyki zarządzania
12
edycja
400
uczestników
150
firm
320
dni pracy organizatorów
54
godzin przekazywania wiedzy
600
litrów wypitej kawy
20
prelegentów
50
sesji

Pośpiesz się! Zostało tylko 220 wolnych miejsc…

Codziennie rejestrują się nowi uczestnicy i firmy. Czekamy na Ciebie!

EXCELLENCE IN LEADERSHIP

W ramach tej ścieżki skupimy się na kluczowych wyzwaniach stojących przed współczesnymi liderami. Prelegenci poruszą tematy efektywnej komunikacji w zespołach wirtualnych i międzynarodowych, zarządzania interesariuszami, motywowania członków zespołu oraz wykorzystania miękkich kompetencji w zarządzaniu projektami. Prelegenci skupią się na umiejętnościach i wiedzy jaką powinien posiadać lider w efektywnym zarządzaniu projektami i wdrażaniu zmian organizacyjnych.

BUSINESS & STRATEGY

Celem tej ścieżki jest przedstawienie tematów realizacji strategii biznesowej organizacji poprzez skuteczne zarządzanie portfelami, programami i projektami. Udział w prelekcjach pozwoli zdobyć wiedzę jak efektywnie wdrożyć strukturę PMO, wykorzystywać zwinne metody w zarządzaniu zmianą w organizacji, transformacji czy fuzji. Zgłębimy tajniki dostosowania zarządzania projektami do strategii biznesowej w start-up’ach, małych i średnich firmach oraz korporacjach.

DIGITAL TRANSFORMATION

Nowoczesne technologie cyfrowe i oparte na nich rozwiązania pozwalają firmom na dynamiczne przemiany ich modeli biznesowych, atakowanie niedostępnych dotąd rynków i uruchamianie „startupowej” innowacyjności. Co decyduje o tym, że cyfrowa transformacja jest udana? Ta część konferencji odpowie na to pytanie. Pokaże jak w praktyce wygląda zarządzanie projektem transformacji cyfrowej i jak najlepsi łączą wątki biznesowe i technologiczne. Uczestnicy, słuchając wystąpień liderów cyfrowych, dowiedzą się jakie elementy umiejętnie połączono, aby przekształcić skutecznie strategię firmy w cyfrowym kierunku. Możesz spodziewać się energetyzujących wystąpień członków zarządów i CIO z polski i zagranicy. To sesja o przywództwie i zarządzaniu programami transformacji z wpływem nowych trendów cyfrowych.

Trzy ścieżki tematyczne

Ogromna dawka wiedzy, doświadczenia i inspiracji

Call for Papers! - Trzy ścieżki tematyczne które czekają na Ciebie!

Nie czekaj dłużej! Zgłoś swoją osobę na prelegenta i wystąp na najwięszkej konferecji zarządzania projektami w Polsce!

Wspomnienia z ostatnich Kongresów

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji!