W imieniu Organizatorów pragniemy zaprosić Pana/Panią do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem w roli Prelegenta podczas 12. Międzynarodowego Kongresu PMI, który odbędzie się w Warszawie w dniach 27-29 Listopada (dwa dni konferencji i jeden dzień warsztatów)

12. Międzynarodowy Kongres PMI jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń wśród profesjonalistów oraz osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z zarządzaniem projektami, programami oraz porfolio.

12. Międzynarodowy Kongres PMI PC to wyjątkowe wydarzenie, które łączy profesjonalistów z całego świata, aby dzielić się wiedzą i wyznaczać nowe ścieżki w dziedzinie zarządzania projektami.

DRIVE FOR CONNECTION

PEOPLE | BUSINESS | TECHNOLOGY

Wierzymy, że skuteczne zarządzanie projektami, to budowanie wartości opartych na trzech obszarach jakimi są przywództwo, znajomość narzędzi oraz strategia i wiedza biznesowa. Połączenie tych elementów pozwala zrealizować postawione cele oraz jest kluczem do sukcesu każdego projektu. 12. Międzynarodowy Kongres zaprasza wszystkich pasjonatów projektów do udziału w wykładach podzielonych na 3 ścieżki tematyczne:

W ramach tej ścieżki skupimy się na kluczowych wyzwaniach stojących przed współczesnymi liderami. Prelegenci poruszą tematy efektywnej komunikacji w zespołach wirtualnych i międzynarodowych, zarządzania interesariuszami, motywowania członków zespołu oraz wykorzystania miękkich kompetencji w zarządzaniu projektami. Prelegenci skupią się na umiejętnościach i wiedzy jaką powinien posiadać lider w efektywnym zarządzaniu projektami i wdrażaniu zmian organizacyjnych.

Celem tej ścieżki jest przedstawienie tematów realizacji strategii biznesowej organizacji poprzez skuteczne zarządzanie portfelami, programami i projektami. Udział w prelekcjach pozwoli zdobyć wiedzę jak efektywnie wdrożyć strukturę PMO, wykorzystywać zwinne metody w zarządzaniu zmianą w organizacji, transformacji czy fuzji. Zgłębimy tajniki dostosowania zarządzania projektami do strategii biznesowej w start-up’ach, małych i średnich firmach oraz korporacjach.

Nowoczesne technologie cyfrowe i oparte na nich rozwiązania pozwalają firmom na dynamiczne przemiany ich modeli biznesowych, atakowanie niedostępnych dotąd rynków i uruchamianie „startupowej” innowacyjności. Co decyduje o tym, że cyfrowa transformacja jest udana? Ta część konferencji odpowie na to pytanie. Pokaże jak w praktyce wygląda zarządzanie projektem transformacji cyfrowej i jak najlepsi łączą wątki biznesowe i technologiczne. Uczestnicy, słuchając wystąpień liderów cyfrowych, dowiedzą się jakie elementy umiejętnie połączono, aby przekształcić skutecznie strategię firmy w cyfrowym kierunku. Możesz spodziewać się energetyzujących wystąpień członków zarządów i CIO z polski i zagranicy. To sesja o przywództwie i zarządzaniu programami transformacji z wpływem nowych trendów cyfrowych.

Ważne daty

Udział w 12. Międzynarodowym Kongresie PMI jest niepowtarzalną okazją do poszerzenia swojej wiedzy w obszarze Zarządzania Projektami, Programami i Portfolio oraz daje możliwość aby poznać ekspertów w tej dziedzinie.

Ważne daty:

  • 5 sierpnia  2017 Termin nadsyłania abstraktów
  • 14 września 2017 Informacja zwrotna e-mail o akceptacji / braku akceptacji abstraktów   
  • 30 października 2017 – Termin nadsyłania pierwszych wersji prezentacji
  • 12 listopada 2017 Termin nadsyłania finalnych wersji prezentacji

Uwagi

Zwracamy szczególną uwagę, aby prelegenci odznaczali się wyjątkowymi umiejętnościami prezentacyjnymi. Z tej uwagi, w niektórym przypadkach będzie wymagane przesłanie materiałów z wcześniejszym wystąpień kandydatów.

Członkostwo w PMI nie jest wymagane by być Prelegentem podczas Kongresu. Dodatkowo nie ma limitów na ilość przesłanych propozycji prezentacji przez jednego prelegenta.

Zakładany czas na jedną prezentację to:

  • 60 minut (45 minut prezentacji + 15 min na sesję pytań i odpowiedzi) lub
  • 30 minut (20 minut prezentacji + 10 min na sesję pytań i odpowiedzi)

Warsztaty – jeden dzień (6-8 godz)

Każde zgłoszenie powinno zawierać

Tytuł prelekcji, dane kontaktowe i zdjęcie prelegenta (1000×1000 px, 300 dpi), krótką biografię (około 50 słów) opis prelekcji (około 50 słów)

Odpowiedzi na następujące pytania:

  • Co Twoja prelekcja wniesie do Kongresu? Jaki jest jej cel?
  • Jakie korzyści odniesie słuchacz po wysłuchaniu właśnie Twojego wykładu?

Biorąc pod uwagę różny stopień wiedzy uczestników 12. Kongresu PMI na temat zarządzania projektami/programami/portfelami jaki stopień wiedzy powinni mieć słuchacze Twojej prelekcji? Podstawowy, średniozaawansowany czy zaawansowany? A może każdy bez względu na jego doświadczenie będzie mógł znaleźć w Twojej prelekcji coś dla siebie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytań skontaktuj się z nami congress@pmi.org.pl