Prelegenci

 • dr Marcin Żmigrodzki
  dr Marcin Żmigrodzki
 • Alexandre Rezende
  Alexandre Rezende
 • Luis Seabra Coelho
  Luis Seabra Coelho
 • Peter Ivanov
  Peter Ivanov
 • Kimberly Wiefling
  Kimberly Wiefling
dr Marcin Żmigrodzki

Wieloletni kierownik projektów, z doświadczeniem dyrektora departamentu zarządzania projektami i procesami w banku, wiceprezesa firmy produkcyjnej, właściciela firmy IT.

Autor kilkudziesięciu artykułów na temat zarządzania, wykładowca na wielu konferencjach i seminariach z zakresu zarządzania projektami i Six Sigma, menadżer programu six sigma, zdobywca nagrody PMI® Award 2007, 2009, 2010, 2013, 2014, 2016 za najlepsze na świecie szkolenia z zarządzania projektami, PMI Poland Chapter Product Award 2010 oraz ISAGA 2014 Award za najlepszy warsztat interaktywny na świecie, i w końcu kierownik studiów magisterskich z zarządzania projektami na Wyższej Szkole Bankowej i Akademii Leona Koźmińskiego.

W 2010 roku także kierownik projektu – finalisty konkursu Polish Project Excellence Award 2010 oraz w 2003 kierownik projektu nagrodzonego przez Microsoft w konkursie Inicjatywa. NET. Autor książki Zarządzanie projektami dla początkujących.

Alexandre Rezende

With focus on strategy implementation, Prof. Rezende has more than 10 years’ experience in leading the analysis and sustainable implementation of change in global multi-cultural companies; managing international strategic projects and corporate project management offices (PMOs) with multi-cultural environment and mixed teams together with establishing blended learning centers worldwide.

Besides, he was recognized as one of the top 5 most admired PMO executives of 2015 by PMO Summit and PMI-RJ.

Luis Seabra Coelho

Ekspert w zakresie zarządzania projektami – speaker, bloger, wolontariusz i profesjonalista.

Prelegent tegorocznego PMI EMEA Congress w Rumunii gdzie wygłosił swoją prezentację “Don’t Let Biases Doom Your Project“ oraz Swedish Congress ‚Passion for Projects‚ w Malmö gdzie wystąpił z prezentacją “Irrational Project Management“.

Peter Ivanov

Peter Ivanov jest menedżerem, przedsiębiorcą i zespołem wirtualnym Ekspert z ponad 20 letnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej.

Urodził się w Bułgarii, ukończył matematykę i dołączył do międzynarodowej firmy jako Analityk Danych. Szybko stał się menedżerem IT w Bułgarii i stopniowo przeszedł pracę do menedżera usług

IT w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Peter rozpoznał rosnące znaczenie zespołów w wielu miejscach i opracował innowacyjną metodę prowadzenia wiodących zespołów wirtualnych.

W 2007 roku zespół prowadzony przez Piotra otrzymał nagrodę „Najlepszy najlepszy” za wybitne zarządzanie projektem przy tworzeniu globalnych usług udostępnionych.

W 2012 roku jego zespół zdobył nagrodę „Global IT Connect Award” za doskonałe zaangażowanie w globalnym środowisku funkcjonalnym.

W 2013 roku Peter założył „Virtual Power Teams” i rozpoczął nową karierę jako główny mówca i trener wykonawczy New Leadership.

Peter jest zapalonym sportowcem i Mistrzem Świata w Discus. Aktywnie wspiera młode talenty w dziedzinie matematyki i sportu.

W swoich dynamicznych przemówieniach i kursach mistrzowskich, prowadzonych w języku angielskim, niemieckim, bułgarskim i rosyjskim, Peter wykorzystuje doświadczenie zdobyte jako menedżer, sportowiec, przedsiębiorca, a tak, ojciec pięciu małych dziewczyn, aby pokazać, jak budować i prowadzić własne udane wirtualne zespoły.

Jako ekspert w dziedzinie nowych przywódców Peter wspiera menedżerów, aby zachować wagę swojego zespołu pomimo dystansu geograficznego, wieku i różnic kulturowych oraz osiągania najlepszych wyników biznesowych!

Kimberly Wiefling

Autorka książki “Scrappy Project Management”. Pomaga organizacjom osiągnąć coś co WYDAJE SIĘ być niemożliwe do osiągnięcia, a naprawdę jest zaledwie trudne. Jak? Poprzez zmianę kierowników w liderów, a grupy ludzi w prawdziwe zespoły. Czyni to poprzez jej wysoce angażujące, eksperymentalne,interaktywne „laboratoria nauki”, które prowadzą do znaczących wyników biznesowych, których nie można by osiągnąć w pojedynkę.