Świętujemy 15-lecie PMI w Polsce!

 Z tej okazji przez cały rok PMI PC organizuje dla swoich członków i sympatyków wyjątkowe spotkania, a także uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak naprawdę wygląda praca w PMI. To jednak nie wszystko – szczególnym wydarzeniem w obchodach 15-lecia będzie XIII Międzynarodowy Kongres PMI PC, w trakcie którego specjaliści z całego świata spotkają się, by porozmawiać o przyszłości zarządzania projektami. Zapraszamy serdecznie, bilety na Kongres są jeszcze dostępne!
13
edycja
400
uczestników
20
prelegentów
50
sesji

Warszawa, 26-28 listopada

2018/11/26 09:00:00

O Kongresie

Tegoroczny Kongres to już 13 spotkanie integracyjne wszystkich kierowników projektów w Polsce i najważniejsze wydarzenie w kalendarzach kadry manadżerskiej. PMI Poland Chapter jako czołowa organizacja na świecie promująca dziedzinę zarządzania projektami, platformę międzynarodową platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Głównym celem tegorocznego Kongresu (26-28 listopada) jest integracja oraz inspiracja uczestników najnowszymi trendami oraz nowościami w świecie nieustannie rozwijających się stylów pracy, przywództwa i organizacji projektów. Zapraszamy.

Zaufali Nam

 
 

Call for Papers! - Trzy ścieżki tematyczne które czekają na Ciebie!

Nie czekaj dłużej! Zgłoś swoją osobę na prelegenta i wystąp na najwięszkej konferecji zarządzania projektami w Polsce!

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji!