Największe wydarzenie nt. zarządzania projektami w Polsce!

W tym roku już 11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter zabierze nas w podróż do najlepszych praktyk zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania.

Jest to niewątpliwie najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce w kalendarzach project managerów, skupiające co roku najlepszych praktyków z całego świata, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim unikatowym doświadczeniem.

Nowa perspektywa na zarządzanie projektami, przestrzeń do czerpania sprawdzonych rozwiązań, inspirujące dyskusje, pełni pasji uczestnicy czy nawiązywanie nowych relacji biznesowych – to tylko początek długiej listy benefitów płynących z uczestnictwa w Kongresie.

11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter zaprasza wszystkich pasjonatów projektów do rozwoju w następujących ścieżkach w nawiązaniu do PMI Talent Triangle:

  • EXCELLENCE IN LEADERSHIP
  • BUSINESS AND STRATEGY
  • DIGITAL TRANSFORMATION

Obok  prelekcji i owocnych dyskusji rozwój uczestników wspierać będą praktyczne warsztaty z ekspertami trzeciego dnia Kongresu. Uwieńczeniem Kongresu będzie Gala i finał konkursu Projekt Roku 2016.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie będziemy odkrywać szczegóły na temat zbliżającego się Kongresu.