Największa konferencja zarządzania projektami w Polsce

Nieprzerwanie od 12 lat promujemy dobre praktyki zarządzania
12
edycja
400
uczestników
20
prelegentów
50
sesji

Warszawa, 27-29 listopada

2017/11/28 09:00:00

O Kongresie

Tegoroczny Kongres to już 12 spotkanie integracyjne wszystkich kierowników projektów w Polsce i najważniejsze wydarzenie w kalendarzach kadry manadżerskiej. PMI Poland Chapter jako czołowa organizacja na świecie promująca dziedzinę zarządzania projektami, platformę międzynarodową platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Głównym celem tegorocznego Kongresu (27-29 listopada) jest integracja oraz inspiracja uczestników najnowszymi trendami oraz nowościami w świecie nieustannie rozwijających się stylów pracy, przywództwa i organizacji projektów. Zapraszamy.

Zaufali Nam

 
 

ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA - POSPIESZ SIĘ!

Codziennie rejestrują się nowi uczestnicy i firmy. Czekamy na Ciebie!

EXCELLENCE IN LEADERSHIP

W ramach tej ścieżki skupimy się na kluczowych wyzwaniach stojących przed współczesnymi liderami. Prelegenci poruszą tematy efektywnej komunikacji w zespołach wirtualnych i międzynarodowych, zarządzania interesariuszami, motywowania członków zespołu oraz wykorzystania miękkich kompetencji w zarządzaniu projektami. Prelegenci skupią się na umiejętnościach i wiedzy jaką powinien posiadać lider w efektywnym zarządzaniu projektami i wdrażaniu zmian organizacyjnych.

BUSINESS & STRATEGY

Celem tej ścieżki jest przedstawienie tematów realizacji strategii biznesowej organizacji poprzez skuteczne zarządzanie portfelami, programami i projektami. Udział w prelekcjach pozwoli zdobyć wiedzę jak efektywnie wdrożyć strukturę PMO, wykorzystywać zwinne metody w zarządzaniu zmianą w organizacji, transformacji czy fuzji. Zgłębimy tajniki dostosowania zarządzania projektami do strategii biznesowej w start-up’ach, małych i średnich firmach oraz korporacjach.

DIGITAL TRANSFORMATION

Nowoczesne technologie cyfrowe i oparte na nich rozwiązania pozwalają firmom na dynamiczne przemiany ich modeli biznesowych, atakowanie niedostępnych dotąd rynków i uruchamianie „startupowej” innowacyjności. Co decyduje o tym, że cyfrowa transformacja jest udana? Ta część konferencji odpowie na to pytanie. Pokaże jak w praktyce wygląda zarządzanie projektem transformacji cyfrowej i jak najlepsi łączą wątki biznesowe i technologiczne. Uczestnicy, słuchając wystąpień liderów cyfrowych, dowiedzą się jakie elementy umiejętnie połączono, aby przekształcić skutecznie strategię firmy w cyfrowym kierunku. Możesz spodziewać się energetyzujących wystąpień członków zarządów i CIO z polski i zagranicy. To sesja o przywództwie i zarządzaniu programami transformacji z wpływem nowych trendów cyfrowych.

Trzy ścieżki tematyczne

Ogromna dawka wiedzy, doświadczenia i inspiracji

Ścieżka DIGITAL TRANSFORMATION jest współorganizowana z organizacją CIONET, największą społecznością IT Executives w Europie. Zrzesza ponad 6500 członków zarządu i dyrektorów odpowiedzialnych za obszar cyfrowy, w tym IT w czołowych europejskich firmach. Od listopada 2014 za rozwój społeczności w Polsce odpowiada CIONET Polska. Misją CIONET jest tworzenie warunków do dzielenia się wiedzą w zakresie „digital leadership”, rozwoju modeli biznesowych i strategii opartych na wykorzystaniu technologii. CIONET oferuje członkom możliwość bezpośredniego kontaktu oraz efektywnego networkingu z krajowymi i europejskimi CIO.

Call for Papers! - Trzy ścieżki tematyczne które czekają na Ciebie!

Nie czekaj dłużej! Zgłoś swoją osobę na prelegenta i wystąp na najwięszkej konferecji zarządzania projektami w Polsce!

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji!

ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA - POSPIESZ SIĘ!

Codziennie rejestrują się nowi uczestnicy i firmy. Czekamy na Ciebie!