Moderators

12 Międzynarodowy Kongres PMI PC będzie prowadzony przez trzech profesjonalnych moderatorów, po jednym dla każdego strumienia:

 • Michał Kasprzyk
 • Anna Jaszczołt
 • Bartosz Górczyński

Będą oni odpowiedzialni za zapewnienie, aby cały program kongresu szedł sprawnie i zgodnie z agendą, pomagając także prelegentom w ich wystąpieniach, Q & A i wielu innych.

 • Michał Kasprzyk
  Michał Kasprzyk
  Moderator
 • Anna Jaszczołt
  Anna Jaszczołt
  Moderator
 • Bartosz Górczyński
  Bartosz Górczyński
  Moderator
Michał Kasprzyk
Moderator

Przemówienia publiczne są jego częścią życia już od kilku lat. Wszystko zaczęło się od TEDxWroclaw – konferencji na licencji TED o Pomysłach Wartych Rozpowszechniania.

Regularnie przygotowuje mówców do ich wystąpień (np. na kongresie Impact CEE), szkoli z umiejętności prezentacyjnych, przemawiam na wydarzeniach (np. na European Forum for Higher Education) i prowadzi je (np. European Startup Days na Europejskim Kongresie Gospodarczym).

Jest założycielem Biura Mówców Spice, które stworzył, żeby zwiększać jakość eventów przez pomoc organizatorom w kontakcie ze świetnymi mówcami i żeby rozwinąć umiejętności… tych mniej świetnych.

W jednym ze swoich najnowszych projektów, ze współpracownikami ze Space Is More Training pracuje nad szkoleniami w bazie marsjańskiej.

Wierzy, że nikt nie może być dobry we wszystkim. Zna się na przemawianiu, więc pomaga ludziom, którzy są dobrzy w innych dziedzinach, żeby wyjście na scenę było dla nich bezproblemowe i żeby publiczność ich pokochała.

Anna Jaszczołt
Moderator

Ekspert ds. zarządzania projektami z ponad 10 letnim doświadczeniem. Przeprowadza globalne transformacje w branży finansowej. Prowadzi autorskie programy szkoleniowo-doradcze dla liderów organizacji. Wprowadza i rozwija kulturę projektową w organizacjach. Do tej pory poprowadziła warsztaty i programy rozwojowe dla ponad 500 osób, spędzając ponad 600 godzin w salach szkoleniowych. Od 2013 roku autorka poczytnego bloga zarządzam-projektami.pl. Prelegent na konferencjach krajowych i międzynarodowych (m. in. New Trends in Project Management 2013, 2015, 10th International PMI Congress 2015). Mentor w Project Management Institute Poland Chapter. Członek rady nadzorczej spółki oferującej usługi księgowe online. Członek Zarządu Project Management Institute Poland Chapter w roku 2012. Członek Vital Voices. Posiada certyfikaty PMP®, PRINCE2®, Agile PM®, PSM I, PSPO I. Ukończyła studia doktoranckie z Ekonomii. Obecnie pracuje nad doktoratem z obszaru projektów globalnych. W prowadzonych projektach stosuje podejście etapowe inspirowane światowymi praktykami z metodyk zwinnych i kaskadowych. Kwestionując zastane status quo, eliminuje projekty zombie, które nie przynoszą korzyści organizacjom.

Bartosz Górczyński
Moderator

Od 25 lat związany z branżą IT w Polsce i na świecie. Manager, konsultant, trener i działacz społeczny.

W pierwszych latach kariery pracował w komercyjnych firmach IT szczególnie specjalizując się w zarządzaniu organizacjami customer service. Zarządzał ogólnopolskimi organizacjami serwisowymi i złożonymi projektami.

W 2000 roku założył i zarządzał firmą doradczo-szkoleniową CTPartners S.A., która stała się liderem w dziedzinie zarządzania usługowymi organizacjami IT. Był jej Prezesem do 2012 roku, a także trenerem i konsultantem.

Bartosz jest aktywnym działaczem ogólnoświatowych organizacji skupiających ekspertów IT. Współtworzył w Polsce działalność Help Desk Institute oraz działał wśród założycieli Stowarzyszenia itSMF, w którym był wieloletnim Prezesem, a w roku 2012 wybrany został na stanowisko itSMF International Chairman.

Od 2014 roku kieruje działaniami społeczności CIONET w Polsce, której polski oddział powołał w połowie 2014 roku. CIONET to 360 polskich CIO i Dyrektorów IT, którzy w ramach społeczności spotykają się, dzielą wiedzą i doświadczeniem, tworzą ciekawy content i współpracują na wielu ambitnych polach.