Speed Mentoring

Speed mentoring to seria spotkań “jeden na jeden” z wybranym przez Ciebie mentorem, skupiająca się na konkretnym temacie, w której się on specjalizuje.
Podczas takiej sesji będziesz miał szansę czerpać wiedzę oraz doświadczenie w jednym z obszarów wskazanych przez mentora.

Zasady:

 • Sesje mentoringowe będę odbywały się równolegle do prelekcji
 • Na sesję speed mentoringu możesz zapisać podczas rejestracji na kongres lub w jego trakcie, przy czym nie później niż godzinę przed planowaną sesją (konieczne podanie nr telefonu komórkowego)
 • Mentor poświęca 1h na sesję dla mentee (spotkanie może być krótszy jeśli temat się wyczerpie),
 • Mentor proponuję dziedziny wiedzy, tematy
 • Jeśli Mentor z przyczyn niezależnych nie może stawić się na sesji, koordynator próbuje znaleźć zastępstwo, jeśli znalezienie nie powiedzie się, sesja jest odwołana,

Mentors

 • Krzysztof Leszczyński
  Krzysztof Leszczyński
 • Charles Araujo
  Charles Araujo
 • Matt Fourie
  Matt Fourie
 • Kaimar Karu
  Kaimar Karu
 • Gabriel Sznajder
  Gabriel Sznajder
 • Luis Seabra Coelho
  Luis Seabra Coelho
 • Peter Ivanov
  Peter Ivanov
 • Kimberly Wiefling
  Kimberly Wiefling
Krzysztof Leszczyński

Kierownik Projektu

Praktyk zarządzania projektami i programami. Nastawiony na realizację celów w atmosferze współpracy oraz dostarczenie prawdziwej wartości biznesowej. Wdrażał usługi z obszaru ICT w ramach projektów strategicznych dla Klientów Kluczowych zarówno z sektora prywatnego, jak też instytucji publicznych. Doświadczony w realizacji projektów i programów wizerunkowych, w tym Partnerstw Technologicznych podczas największych wydarzeń w Polsce, takich jak Euro 2012, czy ŚDM 2016.

Doskonale odnajduje się w świecie szybko zmieniających się wymagań biznesowych. Gotowy do podjęcia projektu na różnych etapach zaawansowania, od poziomu idei i kreowania wymagań, po przejęcie inicjatywy zagrożonej i przeprowadzenie działań naprawczych.

Certyfikowany Kierownik Projektu (PMP, PRINCE2 Practitioner, AgilePM, PSM). Promuje zrównoważony rozwój twardych i miękkich kompetencji managerskich, jako klucz do skutecznej realizacji inicjatyw. Czerpie przyjemność z dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń oraz pracy w środowisku międzynarodowym.

Charles Araujo
Matt Fourie

Główny zakres jego doświadczenia zawodowego opiera się na zajmowaniu się problemami klientów za pomocą dostosowanych programów i przeniesieniu tej wiedzy wewnątrz firm. Jest znanym speakerem, który występował w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Afryce. Lubi uczyć innych praktycznego zastosowania swojej metodologii myślenia – KEPNERandFOURIE™. Firmy takie jak: BMW, VW, Kimberly-Clark, Gillette, Philips, Cadbury, Macquarie Group IT, SITA, BT Financial IT, RBS, SC, Westpac IT oraz Unisys to tylko jedne z nielicznych, z którymi współpracował. Trenował i nauczał pracowników wszystkich szczebli w organizacjach – od zarządu przez interfejs klienta aż do fabryki. Swoją energią i stylem kierowania zainspirował i zmotywował leaderów na czterech kontynentach.

Kaimar Karu

Po ukończeniu studiów filozofii w Estonii pod koniec lat dziewięćdziesiątych Kaimar postanowił dodać do swojego życia praktyczny element (i zapłacić rachunki), wchodząc w karierę informatyczną. Przeszedł od wsparcia technicznego do rozwoju oprogramowania w pierwszych latach, wkrótce odkrył świat zarządzania projektami i wkrótce uruchomił PMO dla agencji rządowej. Po pomyślnym dostarczeniu kilku kluczowych projektów UE z jego niesamowitym zespołem, Kaimar wszedł na świat zarządzania usługami informatycznymi, pomagając organizacjom na całym świecie stać się lepszymi w dostarczaniu wartości dla klientów.

Przed przystąpieniem do AXELOS – właścicieli ITIL i PRINCE2 – w 2014 r. Kaimar spędził trzy lata w pracy z firmą Skype w celu poprawy możliwości zarządzania usługami IT. W firmie AXELOS jego zadaniem było nadzorowanie strategii produktowej i inicjatyw rozwojowych dla ITIL, PRINCE2 i reszty portfolio PPM. W 2016 r. AXELOS wydało na rynek nową “najlepszą książkę ITIL”, ITIL Practitioner, aw lipcu 2017 r. Wydano nową wersję PRINCE2.

Gabriel Sznajder

Doświadczony menedżer z kilkunastoletnim stażem, ekspert w obszarze inżynierii oprogramowania, z szerokim praktycznym doświadczeniem: od kodowania po zarządzanie ponad stuosobowymi zespołami i projektami w branżach elektroniki użytkowej i finansów. Uzupełnia doświadczenie ciągłą międzynarodową edukacją (MBA z Franklin University) oraz formalną certyfikacją (PMP, PRINCE2 Practitioner, certyfikaty Scrum).

Przez 6 lat pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego Wrocławskiego Oddziału PMI. Trener biznesowy i konsultant w obszarze Zarządzania Projektami, Rozwoju Oprogramowania, Analizy Biznesowej i przywództwa. Entuzjasta awiacji.

Luis Seabra Coelho

Ekspert w zakresie zarządzania projektami – speaker, bloger, wolontariusz i profesjonalista.

Prelegent tegorocznego PMI EMEA Congress w Rumunii gdzie wygłosił swoją prezentację “Don’t Let Biases Doom Your Project“ oraz Swedish Congress w Malmö gdzie wystąpił z prezentacją “Irrational Project Management“.

Peter Ivanov

Peter Ivanov jest menedżerem, przedsiębiorcą oraz ekspertem zespołów wirtualnych, z ponad 20 letnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej.
Urodził się w Bułgarii, ukończył matematykę i dołączył do międzynarodowej firmy jako Analityk Danych. Szybko stał się menedżerem IT w Bułgarii a następnie menedżerem usług IT w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Peter zauważył rosnące znaczenie zespołów rozproszonych i opracował innowacyjną metodę prowadzenia zespołów wirtualnych.

W 2007 roku zespół prowadzony przez Petera otrzymał nagrodę “Best of the Best” za wybitne zarządzanie projektem przy tworzeniu globalnych usług wspólnych..
W 2012 roku jego zespół zdobył nagrodę “Global IT Connect Award” za doskonałe zaangażowanie w globalnym cross-funkcjonalnym.
W 2013 roku Peter założył “Virtual Power Teams” i rozpoczął nową karierę jako Keynote speaker i trener w New Leadership.

Peter jest zapalonym atletą i Mistrzem Świata w Discus. Aktywnie wspiera młode talenty w dziedzinie matematyki i sportu.
W swoich dynamicznych przemówieniach i kursach mistrzowskich, prowadzonych w języku angielskim, niemieckim, bułgarskim i rosyjskim, Peter wykorzystuje doświadczenie zdobyte jako menedżer, sportowiec, przedsiębiorca, oraz ojciec pięciu córek, aby pokazać, jak z sukcesem budować i prowadzić wirtualne zespoły.
Jako ekspert w dziedzinie nowych przywódców Peter wspiera menedżerów, aby zachować wagę swojego zespołu pomimo dystansu geograficznego, wieku i różnic kulturowych oraz osiągania najlepszych wyników biznesowych!

Kimberly Wiefling

Autorka książki “Scrappy Project Management”. Pomaga organizacjom osiągnąć coś co WYDAJE SIĘ być niemożliwe do osiągnięcia, a naprawdę jest zaledwie trudne. Jak? Poprzez zmianę kierowników w liderów, a grupy ludzi w prawdziwe zespoły. Czyni to poprzez jej wysoce angażujące, eksperymentalne,interaktywne „laboratoria nauki”, które prowadzą do znaczących wyników biznesowych, których nie można by osiągnąć w pojedynkę.