Wieczorna gala

Jesteśmy zaszczyceni zaprosić Państwa, naszych fantastycznych prelegentów i uczestników Kongresu, na oficjalną Galę 12. Kongresu PMI Poland Chapter. Spotkanie odbędzie się po zakończeniu pierwszego dnia Kongresu, 27 listopada, o godzinie 20:00 w hotelu Sheraton.

Podczas wieczornego spotkania zostaną przyznane nagrody w konkursach: Projekt Roku 2017 oraz Wolontariusz Roku 2017.

Nie możemy doczekać się by spędzić z Państwem ten niezapomniany wieczór, któremu towarzyszyć będzie przepyszne jedzenie oraz muzyka na żywo. Za oprawę muzyczną Gali odpowiada zespół Supersonic, tworzony przez muzyków, których łączy pasja i miłość do muzyki. Przygotowując aranżacje swobodnie czerpią inspiracje z muzyki lat 60-tych, 80-tych, a także muzyki współczesnej. Wokalistka zespołu – Agata Gołemberska wzięła udział w tegorocznej edycji słynnego show „The voice of Poland” i dotarła do etapu bitew. Jestesmy pewni, że muzycy zespołu Supersonic stworzą fantastyczna atmosferę i zagwarantują doskonałą rozrywkę na tegorocznej Gali.

Agenda spotkania:

20:00 – Rozpoczęcie części oficjalnej. Przywitanie drinkiem powitalnym
20:15 – Wręczenie nagród w konkursach Projekt Roku i Wolontariusz Roku
20:55 – Zakończenie oficjalnej części
21:00 – Kolacja i rozmowy networkingowe
23:45 – Zakończenie Gali

Mamy nadzieję, że spotkanie zapewni Państwu wspaniałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych, dzielenia się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami oraz pasją z międzynarodowymi kolegami.

Dress code: business casual