Sheraton Warsaw Hotel

Zlokalizowany w samym sercu Warszawy, często nazywany drugim domem i kwintesencją pięciogwiazdkowego hotelu. Słynie z komfortu, luksusu i dbałości o klienta. Kusi klientów restauracjami, w których odnajdzie się nawet najbardziej wyrafinowany smakosz. Oferuje pełną aromatów kuchnię azjatycką, inspirowaną tętniącym życiem meksykańską czy bogatą w smaki kuchnię śródziemnomorską. Wszystkie dania przygotowane są przez światowej klasy mistrzów kuchni, podawane w towarzystwie specjalnie wyselekcjonowanego wina, przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Catering

Lokalizacja

Hotel położony jest w samym sercu miasta, przy Placu Trzech Krzyży. To zaledwie kilka minut spacerem od największych atrakcji Warszawy:

Parking

Hotel Sheraton oferuje płatne miejsca parkingowe w podziemnym garażu po preferencyjnej cenie (opłata 11 zł za każdą rozpoczętą godzinę). Dla gości hotelowych cena parkingu wynosi 120 zł/dobę.

Google Maps

Dojazd

Samochód

Przez Warszawę przebiegają trasy:

  • E30 (kierunek wschód/zachód),
  • E77 (kierunek północ/południe) oraz
  • E67, która łączy stolicę z Polską południowo-zachodnią.

Główne drogi w pobliżu do hotelu: Autostrada S8, 2, Droga Wojewódzka 631

Pociąg

W Warszawie są 4 główne stacje kolejowe. Najważniejsze to Warszawa Centralna (w centrum miasta), gdzie krzyżuje się większość międzynarodowych oraz lokalnych połączeń.Tuż koło niej znajduje się kolejna stacja Warszawa Śródmieście, która obsługiwana jest przez Szybką Kolej Miejską (SKM) i Koleje Mazowieckie (KM).

Polskie Koleje Państwowe obsługują połączenia krajowe, w tym również składy Intercity, regionalne i podmiejskie. Połączenia międzynarodowe obejmują między innymi Berlin i Moskwę.

Samolot

W Warszawie znajdują się 2 lotniska. Lotnisko im. F. Chopina położone jest w odległości 8 km od centrum Warszawy i ok. 10 km od hotelu Sheraton Warsaw. W sąsiedztwie terminalu znajduje się podziemna stacja kolejowa Warszawa Lotnisko Chopina. Docierają do niej pociągi: SKM linii S2, SKM linii S3. Można również skorzystać z linii autobusowej nr 175. Całkowita cena za przejazdu taxi z lotniska do Hotelu Sheraton Warsaw wynosi ok. 25 zł.

Alternatywnym Lotniskiem jest Modlin. Znajduje się 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy. Dojazd z lotniska do centrum możliwy jest autobusem linii ModlinBusKoleją Mazowiecką (KM) lub pociągiem TLK i EIC.

Metro

Najbliższa stacja metra to Metro Centrum, która obsługiwana jest przez pierwszą linię (M1).

Koszt biletu normalnego 75-minutowego jednorazowego/przesiadkowego: 4,40 PLN (w jedną stronę) lub normalnego 20-minutowego to 3,40 PLN (w jedną stronę).

Tramwaj

Tramwaje, które dojeżdżają do centrum Warszawy to 4, 7, 9, 15, 18, 22, 24, 25, 35;

Koszt biletu normalnego 75-minutowego jednorazowego/przesiadkowego: 4,40 PLN (można go wykorzystać w jednym środku komunikacji lub z przesiadkami w trakcie 75 min) lub normalnego 20-minutowego to 3,40 PLN (w jedną stronę).

Autobus

Najbliższy przystanek to plac Trzech Krzyży, linie: 116, 180, 222, 503.

Autobusy, które dojeżdżają do centrum Warszawy to 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 522, 525;

Koszt biletu normalnego 75-minutowego jednorazowego/przesiadkowego: 4,40 PLN (można go wykorzystać w jednym środku komunikacji lub z przesiadkami w trakcie 75 min) lub normalnego 20-minutowego to 3,40 PLN (w jedną stronę).