Sesje Roundtables

Roundtable to interesująca formuła dyskusji z innymi uczestnikami i prelegentami przy jednym stole.

Taka dyskusja to okazja na wypracowanie rozwiązań i dzielenie się doświadczeniem w wybranym temacie, w kilkunastoosobowej grupie.

Sesje roundtable będą moderowane przez ekspertów

Liderzy stołów

 • Krzysztof Leszczyński
  Krzysztof Leszczyński
 • Magdalena Letko
  Magdalena Letko
 • Charles Araujo
  Charles Araujo
 • Joseph Flahiff
  Joseph Flahiff
 • Kimberly Wiefling
  Kimberly Wiefling

Tematy

Table 1 – Kimberly Wielfing – Temat: What seems impossible, but if it were possible . . . and how to make impossible –> possible?
Table 2 – Charles Araujo
Table 3 – Joseph Flahiff – Temat: What’s next? What will be rquired of Project Leadership in the 21st Century.
Table 4 – Magdalena Letko – Temat: Jak mądrze zaplanować ścieżkę kariery?

Krzysztof Leszczyński

Kierownik Projektu

Praktyk zarządzania projektami i programami. Nastawiony na realizację celów w atmosferze współpracy oraz dostarczenie prawdziwej wartości biznesowej. Wdrażał usługi z obszaru ICT w ramach projektów strategicznych dla Klientów Kluczowych zarówno z sektora prywatnego, jak też instytucji publicznych. Doświadczony w realizacji projektów i programów wizerunkowych, w tym Partnerstw Technologicznych podczas największych wydarzeń w Polsce, takich jak Euro 2012, czy ŚDM 2016.

Doskonale odnajduje się w świecie szybko zmieniających się wymagań biznesowych. Gotowy do podjęcia projektu na różnych etapach zaawansowania, od poziomu idei i kreowania wymagań, po przejęcie inicjatywy zagrożonej i przeprowadzenie działań naprawczych.

Certyfikowany Kierownik Projektu (PMP, PRINCE2 Practitioner, AgilePM, PSM). Promuje zrównoważony rozwój twardych i miękkich kompetencji managerskich, jako klucz do skutecznej realizacji inicjatyw. Czerpie przyjemność z dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń oraz pracy w środowisku międzynarodowym.

Magdalena Letko

Magdalena jest Konsultantem Executive Search. .Posiada ponad 12 lat doświadczeń  w doradztwie personalnym, głównie w rekrutacji kadry zarządzającej. Współpracowała  z globalnymi markami rekrutacyjnymi oraz executive search – Hays, Ray & Berndtson oraz Heidrick & Struggles. Jej ostatnie lata pracy to doświadczenia w realizacji procesów rekrutacji głównie w obszarze IT oraz nowych technologii. Od 2017 roku dołączyła do zespołu Bigram. Magda ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Jest także absolwentką studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej
o specjalizacji Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji.

Magda jest w trakcie zdobywanie certyfikacji IIC w zakresie coachingu w międzynarodowej szkole Noble Manhattan Institut.  Biegle posługuje się językiem angielskim i czeskim.

Zrealizowała projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzającego dla firm: Boehringer Ingelheim, GlaxoSmithkline, Nacionale Nederlanden, Omega Pharma, UPC, Reckitt Benckiser, Danone/Żywiec Zdrój, Velux, Lagardere (Radio Zet), Grupa OTTO (Bonprix), Refresco, HSBC, Nationale Nederlanden, GATX Rail, WSiP, Polnord, Robyg, Marvipol i innych.

Charles Araujo
Joseph Flahiff

Założyciel Whitewater Projects Inc., doradca przedsiębiorstw, speaker na międzynarodowych wydarzeniach. Porusza tematy tworzenia i wzrostu zwinnych firm i liderów. Współautor artykułów i filmów w serwisie SearchCIO.com. Autor książki “BEING AGILE IN A WATERFALL WORLD”: – praktycznego przewodnika dla największych i najbardziej złożonych organizacji.

Kimberly Wiefling

Autorka książki “Scrappy Project Management”. Pomaga organizacjom osiągnąć coś co WYDAJE SIĘ być niemożliwe do osiągnięcia, a naprawdę jest zaledwie trudne. Jak? Poprzez zmianę kierowników w liderów, a grupy ludzi w prawdziwe zespoły. Czyni to poprzez jej wysoce angażujące, eksperymentalne,interaktywne „laboratoria nauki”, które prowadzą do znaczących wyników biznesowych, których nie można by osiągnąć w pojedynkę.