Loading...
Karolina Jarocka foto

Karolina JArocka


Karolina Jarocka – ekspert zarządzania projektami z ponad 17-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym ponad 11-letnim w branży IT. Towarzyszy klientom na ich drodze w transformacjach cyfrowych i biznesowych.

Na co dzień skupia się na podnoszeniu efektywności organizacji w zakresie wytwarzania oprogramowania, a także budowaniu kultury eksperymentowania i innowacji. Sercem jest po stronie ludzi, bo to oni tworzą projekt.

Jest autorką bloga kjarocka.pl, organizatorem cyklu wydarzeń “Śniadania Project Managerów”, autorem programu mentoringowego dla kierowników projektów, a także współorganizatorem szkoleń i konsultacji online w “Twoje Drzwi do IT”.

Podczas swojego wystąpienia „Zapomnij, że jesteś kobietą. Kobiecy styl zarządzania w świecie męskich wartości” Karolina przedstawi różnice między stylami zarządzania, opowie w jaki sposób płeć mózgu determinuje przywództwo, jakie są realne przyczyny mniejszości kobiet w branży IT, a także jak budować swoją pozycję liderki. O prelekcji:

Zapomnij, że jesteś kobietą. Kobiecy styl zarządzania w świecie męskich wartości.

Zmiana ograniczających przekonań na temat roli kobiet w IT, szklanego sufitu, wykluczenia płciowego czy dyskryminacji.

Uczestnicy poznają różnice między stylami zarządzania, dowiedzą się w jaki sposób płeć mózgu determinuje przywództwo, jakie są realne przyczyny mniejszości kobiet w branży IT, a także jak budować swoją pozycję liderki.