Loading...
Karolina Rucinska foto

Karolina Rucińska

Senior Project Manager, PMP 

Od 10 lat związana zawodowo z zarządzaniem w szczególności z zarządzaniem projektami. Prowadzi projekty IT – głównie NPD. Pracuje z małymi zespołami lokalnie oraz w ramach dużych międzynarodowych projektów. 

Interesuje się diciplined agile, organizational behaviour, komunikacją i kulturą organizacji. Wykorzystując wachlarz narzędzi wspiera zespoły projektowe w osiąganiu najwyższych wyników. 

Jej pasją jest projektowanie, szycie i nowe technologie. 

Wystąpenie „Jak zaoszczędzić 500.000 zł w projektach” to studium sprawdzonych narzędzi i praktyk, dzięki którym można zaoszczędzić np. w 5 projektach 500 tysięcy złotych. Opowiadam o drodze w projektach NPD jaką można obrać, aby nieco ustrukturyzować pracę zespołu.  Pokazuje czekające na nas pułapki jak również szanse, które możemy wykorzystać.

O prelekcji:

Jak zaoszczędzić 500 000 zł tworząc nowy produkt? - Projekty NPD -

Zaprezentowanie studiów przypadku na podstawie kilku projektów + oszczędności jakie wyniknęły na podstawie użycia konkretnych narzędzi i metodyk – w sumie 500 000zł. Słuchacze w trakcie prezentacji poznają narzędzia i dobre praktyki które pomogą w projektach NPD.