Loading...

SPONSOR KONGESU

HADRONE

ZŁOTY SPONSOR 16. KONGRESU PMI POLAND CHAPTER

Misją Hadrone jest rozwój i dostarczanie oprogramowania wspierającego zarządzanie portfelem projektów i projektami, umożliwiającego Klientom efektywne i skuteczne wykorzystanie zasobów finansowych i kompetencji pracowników do realizacji ich celów biznesowych. Umożliwia zaplanowanie, priorytetyzację i wybór najlepszego zestawu projektów, a później skuteczną ich realizację i bieżące monitorowanie.

hadrone.com

PARTNERZY

Strefa PMI

Strefa PMI to Magazyn i Portal tworzone przez zespół, który zarządzanie projektami ma we krwi. Wierzą, że artykuły pisane do Strefy przez liderów w wielu obszarach pomagają w rozwoju i poszerzają horyzonty. Na łamach kwartalnika prezentowane są również wydarzenia PMI Poland Chapter. Redakcja Strefy PMI zaprasza do obserwowania ich profili społecznościowych w mediach oraz do współpracy! 

Kancelaria Casus Iuris

Wrocławska Kancelaria Casus Iuris istnieje nieprzerwanie od 1991 roku.  Doświadczeni prawnicy kancelarii wspierają zarówno dużych, jak i małych  przedsiębiorców, a także jednostki samorządu terytorialnego i sektora finansów publicznych, organizacje, instytucje oraz osoby prywatne. Kancelaria zapewnia również pomoc prawną dla PMI Poland Chapter

casus.wroc.pl

Inpost

Firmy Inpost chyba nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Inpost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwia odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. 

inpost.pl

Cup&YOU

Cup&You to polska marka powstała w 2016 roku. Dobór herbacianych mieszanek oraz wybór kaw powstał po wielu testach i próbach, a także przy uważnym wysłuchaniu opinii klientów. W Cup&You jakość jest zawsze kluczowym wyznacznikiem, a piękne opakowania i najwyższej jakości produkt tworzą spójną całość. Produkty Cup&You powstają w Polsce, gdzie konfekcjonowane są mieszanki, komponowane zestawy oraz przygotowywane zamówienia.

cupandyou.pl

DLA SPONSORÓW

BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEJ KONFERENCJI